На страхітливих знімках зображені двоє робітників, які стали жертвами нападу сьогодні, 23 серпня, від свого 41-річного колеги Сергія Б, передає Корупція.Інфо

Популярне: На очах у патрульних… Шалена п’яна парочка привселюдно ЗАЙНЯЛАСЯ СЕКСОМ, це відео вас точно шокує (18+)

Один з убитих – це начальник злочинця, другий, що лежить в калюжі крові чоловік, виявився на шляху зловмисника і спробував затримати його, щоб уникнути ще більшої кількості жертв страшної драми на заводі "ГАЗ" в Нижньому Новгороді.

Крім того, відомо і про третю жертву вбивці: це лаборантка заводу, через яку і сталася різанина, так як жінка вибрала багатшого і заможного чоловіка, що був ще й її начальником.

За уточненими даними, вбивця поранив 2 осіб – їх рятують лікарі. Сергій Б. при затриманні чинив опір і був поранений. З вогнепальним пораненням він також поміщений в лікарню, поруч з його палатою виставлена ​​цілодобова охорона.

За фактом вбивства трьох осіб порушено кримінальну справу за п. "А" ч. 2 ст. 105 КК РФ "Вбивство двох і більше осіб". Нагадаємо, за ще однією версією, Сергій Б. мстився керівництву заводу за те, що його звільнили і він залишився без роботи. Злочинець з ранку зачаївся на території цеху, виждав момент і почав з ножем нападати на співробітників "ГАЗ".