Незадоволені пасажири, яким не вистачило місце в електричці, заблокували рух на станції Скнилів, недалеко від Львова. Про це повідомили УНН. 

За попередньою інформацією, 20 серпня пасажири перекрили колії через недостатню кількість вагонів у поїзді Львів – Сянки. Стихійний мітинг дав результат – до електрички додали ще шість вагонів.  

Після цього колії були розблоковані і поїзд проїхав до пункту призначення. Однак через затримку з відправленням швидкісний поїзд "Мукачево – Харків" і електричка "Львів – Лавочне" спізнилися майже на 30 хвилин. У прес-службі "Укрзалізниці" інцидент не прокоментували. Популярне: Українців обдеруть до нитки: новий закон примусить заплатити навіть за “собачу будку”

Однак, як передали УНН, 16 серпня стався подібний інцидент на станції "Підзамче". Тоді всі бажаючі не змогли сісти в електричку до Здолбунова. 

Нагадаємо, "Укрзалізниця" замінила квитки постраждалим через затримку поїзда пасажирам тільки після того, як вони влаштували мітинг на вокзалі у Львові. Про це повідомив житель Львова Ігор Зінкевич на своїй сторінці в Facebook.  

За його словами, група пасажирів прямувала із Івано-Франківська з пересадкою у Львові, проте поїзд спізнився на дві години, тому до відправлення наступного складу пасажири не встигли прибути в місто. Представники "Укрзалізниці" відмовилися поміняти постраждалим квитки, і тоді пасажири пішли на радикальні заходи.