У мережі набуває шаленої популярності щирий пост, який написала волонтерка Галина Геннадіївна Однорог. Її слова безпосередньо стосуються новообраного президента і масової хвилі необгрунтованих звинувачень у його сторону.

Надалі подаємо її слова в оригіналі.

Люди схаменіться! Які петиції «про відставку», про «відміну відставки»? #зрада_відміняється. Зеленський на форумі назвав Росію — країною агресором, підтвердив, що перемовин з нею вести не буде, напередодні попросив Америку посилити санкції проти Росії. У «медведчуків» рвуться пукани.

Серед людей Зеленський хоче провести «опитування», а не референдум стосовно відносин з страною-агресором і це не буде мати жодного юридичного значення. Він готовий до спілкування, навіть мої волонтери, які влаштували сакцію під АП попали до президента на прийом.

Дайте час!

Усі побачили «мовний закон» — так, це важливо, але чому ніхто не запитав «чому його раніше не спромоглись прийняти «? А я поясню. А тому що в останні дні ті хто у верховній зраді під вигуки «Слава Україні» протягнули рішення, яким більшість Обленерго переходить у власність Ахметова.

І чомусь я не бачила, щоб Ляшко бігав з мобільним телефоном і знімав це в прямому ефірі. Тож відкрийте очі!

Я не хочу жити в такій «покращенній» країні Гройсмана, де він «вихваляється своими досягненнями», що «мінімалку» підняв з 50 $ до 80$ в місяць. То нехай сам спробує прожити на таку «мінімалку»!

Стосовно нових призначень давайте згадаємо, кого Порошенко свого часу привів .

Тож заспокоюємось, пильно стежимо і продовжуємо працювати на благо нашої України!

Також, вона не змогла оминути актуальну тему цивілізованої передачі влади. Ось що волонтерка написала з цього приводу.

"Цивілізована передача влади. Як нам до цього ще далеко, нажаль. Оті усі останні призначення, то квіточки. Настрій у суспільстві закипає з кожним днем. І замість того , щоб спокійно все передати та пояснити, де своє, де арендоване, де державне майно, це все потихому вивозять, і тільки після скандалу ми почули якісь пояснення з цього приводу .

В нормальній європейській державі так не робиться, а ми ж туди прагнемо , правда ? І "колишній президент" має амбіції стати депутатом європарламенту, так може все ж таки треба з себе розпочати і показати приклад ! І знизити градус у суспільстві, а не продовжувати "накручувати" людей.

І стає зрозуміло, чому Зеленський не оголошував свою команду раніше, бо не відомо, щоб трапилось з людьми, наглядний приклад – арешт у лютому генерала Замана.

Тож вже зрозуміло , що ця влада не піде просто так . Буде непросто, – підсумовує волонтерка.