55b64a901a8d6_11701234_1627892757461836_1677375086156162533_n

Відомий волонтер, журналіст і автогонщик Олексій Мочанов прокоментував зловтіху в соціальних мережах з приводу черепно-мозкової травми, отриманої нардепом- "регіоналом" Ігорем Єремеєвим при падінні з коня.

Про це повідомляє Корупція.Інфо з посиланням на пост Мочанова в соціальній мережі Facebook.

"Дізнався, що вчора Ігор Єремєєв у себе в Луцьку впав з коняки. Дуже засмутився – я лежу в кардіології, але стан реанімації травматології мені добре знайомий.

За його словами, Ігор Єремеєв, на відміну від багатьох інших нардепів, надає реальну допомогу українським воїнам, які протистояли російсько-терористичним військам на Сході країни.

"Ігор – з тих нардепів, які реально багато допомагають нашим підрозділам в ато, сам бере участь у доставках, спілкується з пацанами особисто, розуміє, що їм потрібно (а чого – просто хочеться).
І не піарить це на кожному кроці. Просто волонтер.

Щось заробляє, щось – витрачає Не мені точно рахувати гроші на чужих рахунках.

Серед його підопічних – володимир-волинська 51-а (хоча деякі коміки в самій Волині вважають, що Луцьк від Волинського і Устилуга з Ковелем далеко і не разом). Хлопці з вдячністю відгукуються про всіх помічників, в тому числі і про Єремеєва.

І бажають меценату швидше вийти з коми і стати в стрій.

Мочанов вкрай різко висловився з приводу коментаторів в соціальних мережах, які негативно висловлювалися про травму, отриману Єремеєвим.

"Читав коментарі до нещасного випадку Єремєєва і хотів іммігрувати. Куди завгодно. Хоч до Ірану. Що пишуть деякі персонажі, чого бажають і що собі дозволяють – це за гранню мого до всього готового розуміння.

За межею добра і зла.

"Панове, ви-звірі!" Люди, ви впевнені, що ви люди? – Хочеться запитати у частини населення, яка висловилася з приводу події.

У вас були батьки, бабусі, іграшки, вам читали казки, показували мультики, розповідали бувальщини та небилиці? "- Риторично поцікавився Мочанов.

"Я такого негативу від однієї людини іншій навіть припустити не міг. Що особисто вам поганого зробив Ігор, навіть якщо особисто вам він не зробив нічого хорошого? Ви ж робите вигляд, що ходите до церкви, вірите в Бога, вчите своїх близьких співчувати і бажаєте всім вголос миру і добра. А на ділі? " – Написав Мочанов.