Пасажирський літак SSJ-100, який прямував до Мурманська, загорівся при аварійній посадці в аеропорту Шереметьєво в Москві.

Про це повідомили ТАСС у неділю в екстрених службах.

"Пасажирський літак вилетів з Шереметьєво до Мурманська. Через деякий час він запросив аварійну посадку, під час посадки загорівся", – сказав співрозмовник агентства.

Літак вилетів близько 18:00 за московським часом із Шереметьєво, зробив кілька кіл над Московською областю і різко пішов на зниження. Близько 18:40 він здійснив посадку.

Літак, що зробив аварійну посадку, був повністю охоплений вогнем.

"Літак горить по всій площі. Люди вистрибували на ходу", – сказало джерело.

Воно також повідомило, що SSJ-100 міг загорітися через попадання в нього блискавки.

Пізніше джерело в екстрених службах повідомило "Інтерфаксу", що шестеро людей, за попередніми даними, отримали опіки і травми при евакуації з палаючого літака в Шереметьєво.

Джерело в службах аеропорту повідомило агентству, що пожежу в літаку загасили.

 

У той же час, Агентство міських новин "Москва" повідомляє з посиланням на джерело в екстрених службах, що при аварійній посадці літака в Шереметьєво загинули десять осіб.

"За попередніми даними, в результаті аварійної посадки літака і його загоряння загинули 10 осіб", – сказав співрозмовник агентства.

Телеграм-канал Mash пише, що, за попередніми даними, в екстрені служби надійшла інформація про десятьох загиблих і одного потерпілого.

При цьому ТАСС повідомляє про одного загиблого.

"В результаті події, за попередніми даними, загинула одна людина. Всього на борту було 73 пасажири і шість членів екіпажу", – сказав співрозмовник агентства.