Тема страти завжди і у всі часи займала особливе місце. Також вона приречена на увагу з боку громадськості, пердає Корупція.Інфо.

Смертна кара в усі часи була явищем соціальним, так як вона має соціально-психологічний феномен. Цій темі присвячується безліч філософської, юридичної та художньої літератури. У цій статті ми представимо вам імена людей, які вижили після випробувань, поставлених перед ними долею.

Віллі Френсіс у віці шістнадцяти років убив власника аптеки. У скоєному зізнався і був засуджений до смертної кари на електричному стільці. Вирок було приведено в дію, але після закінчення процесу виявили, що Віллі живий. На цьому все не закінчилося – рівно через рік була здійснена друга, на цей раз вдала, спроба.
Меггі Діксон народила дитину, яка через деякий час померла. Після цього вона просто кинула його в річку. Тіло немовляти знайшли, а недолугу матір засудили до смертної кари. Після неї труну Меггі переносили на кладовище, але почули з нього стукіт. Жінка вижила і прожила ще сорок років.

Йосип Самуїл за вчинені ним грабежі, розбої та вбивства був засуджений до смертної кари, як і його поплічник. Але тільки йому вдалося вижити. Його намагалися повісити три рази, і він якимось незрозумілим чином виживав. Після чого його засудили до довічного ув'язнення.

Джон Сміт після невдалого пограбування був засуджений до повішення, проте після невдалої спроби привести вирок у виконання він вижив і ще довгий час жив повноцінним життям.

Золейхад Кадхода – жінка зі Сходу, де не вітаються зради чоловікові, за що вона і була засуджена до страти. У тих країнах неслухняних дружин забивали камінням. Після швидкого виконання покарання Золейхад доставили в морг, де з'ясувалося, що вона жива.

Вільям Дуелл, як і чотири його подільника, був повішений за звинувачення у вбивстві. У ті далекі часи страчених людей дозволялося використовувати в медичних цілях, але коли Вільяма поклали на хірургічний стіл, він почав подавати ознаки життя.