В окупованому Криму близько трьох тисяч людей прийшли на похорон трирічного хлопчика Муси Сулейманова – сина політв’язня Руслана Сулейманова. Мусу знайшли мертвим 26 липня. Двома днями раніше хлопчик зник при дивних обставинах, а після довгих пошуків тіло виявили в стічній ямі поруч з будинком.

Як повідомляє Кримська солідарність, поховали Мусу в селищі Строганівка (Васіет). Батькові хлопчика не дозволили попрощатися з сином. З березня 2019 року вчитель, журналіст і громадський активіст Руслан Сулейманов перебуває під арештом в Сімферополі по «справі Хізб ут-Тахрір». Окупанти звинувачують Сулейманова в організації діяльності терористичної організації і загрожують відправити за ґрати на 20 років.

Кримські татари прийшли підтримати сім’ю Сулейманових.

Муса Сулейманов пропав увечері 24 липня, коли грався біля будинку. Хлопчика шукали більше двох діб. Тисячі волонтерів було залучено до прочісування території. Висувалася версія про викрадення дитини. Після того, як тіло Муси знайшли у стічній ямі поруч з будинком, питання про обставини загибелі дитини все одно залишилися.