Українська модель Катя Куліченко, учасниця проекту “Топ-модель по-українськи”, стала заручницею епідемії коронавіруса в Італії. Через загальну паніку дівчина практично втратила роботу в Мілані, живе в борг і не може полетіти додому.

Як розповіла Куліченко в бесіді з Новим каналом, раніше до Італії вона вирушила за контрактом. Пізніше спалах коронавіруса в країні призвів до скасування всіх запланованих показів за її участі.

“Люди в паніці <…> кастингів майже немає. Мені через вірус скасували всі замовлення. Це максимально жахливо – коронавірус відібрав будь-яку можливість працювати, – розповіла вона. – У Мілані вже був карантин, але я думала, що це фігня, і все налагодиться. Але ні! Мені дуже прикро, що моя перша поїздка до Мілана вийшла саме такою”.

Вільного часу тепер стало багато, і зараз Куліченко проводить його зі знайомими. Повернутися додому їй не дозволяє той же контракт місцевого агентства. При цьому жити доводиться в борг, який пізніше, з появою роботи, дівчині доведеться відпрацьовувати.

Нагадаємо, раніше українські знаменитості знялися в ролику МОЗ про протистояння коронавірусу. Зірки своїм прикладом закликають дотримуватися простих правил, які допомагають зменшити ризики інфікування.