Хлопець, який тиждень тому повернувся з Польщі і дав журналістам скандальне інтерв’ю, записав нове відео. Цього разу з лікарні, куди його госпіталізували разом з дружиною.

Нагадаємо, що 20 березня з Польщі прибув спецпотяг з українцями. Серед них було кілька вінничан. Після виходу з вокзалу до них підійшли журналісти столичних видань. На питання:

«Чому ви без масок?» вінничанин Євген Томчук відповів, що, на його думку, хвороба становить загрозу здоров’ю літніх людей, а не молоді, тому він не збирається себе сильно в чомусь обмежувати.

Його заява викликала бурхливу реакцію в суспільстві. На адресу хлопця надійшло чимало образ та погроз.

З ним провели профілактичні бесіди працівники поліції та СБУ.

В інтерв’ю місцевому виданню хлопець сказав, що його неправильно зрозуміли, що він дотримується режиму карантину і що про ситуацію, яка склалася навколо нього, він не шкодує.Нещодавно на його фб-сторінці з’явилося нове відео. В ньому хлопець розповідає, що знаходиться в інфекційному відділенні лікарні, куди його разом з дружиною госпіталізували 21 березня.

«Вночі у дружини піднялася температура, я викликав швидку, і нас закрили на карантин. Зробили тест на коронавірус. 23 березня прийшла відповідь. У дружини виявили вірус грипу А. Стан у неї задовільний. Вона йде на одужання», — йдеться у відео.

Томчук каже, що й сам нещодавно отримав результати тесту — коронавірусу не виявлено. Поза тим, у своєму відео він вирішив звернутися до всіх тих, хто ображав його самого і його близьких.

«Шановні вінничани, у мене таке враження, що я живу в доісторичній епосі, де ви, люди, просто дикі. Ви — «дич». Вам дають якусь інформацію, а ви готові через неї розірвати на шматки. Ви просто дикі. Менталітет у вас просто жахливий», — говорить Євген Томчук.

Також він сказав, що йому прикро жити у такому суспільстві, і що йому шкода всіх тих, хто надсилав на його адресу образи.