Близько 300 людей зібралися в Микулинцях Теребовлянського району Тернопільської області на протест проти ввезення 98-ми евакуйованих з Китаю людей.

Про це повідомила заступниця голови райради Ольга Трапова.

За її словами, 20 лютого до caнaторію “Медобори”, що в cелі Конопківкa біля Микулинців, мaють привезти евaкуйовaних з Китaю людей нa карантин і обcервaційні зaходи. Вони мають перебувати там 14 днів.

Голова Тернопільської облдержадміністрації Ігор Сопель повідомив, що офіційного підтвердження цієї інформації немає. За його словами, місце для карантину шукають у всіх областях України.Директор санаторію Василь Мартинюк каже, що йому повідомили, що “Медобори” і ще кілька закладів для карантину підходять.

Натомість, як розповів начальник Нацполіції області Олександр Богомол, у правоохоронців немає інформації про те, що евакуйованих з Китаю людей привезуть саме на Тернопільщину.

Раніше, Зеленський наголосив, що зараз є деякі політики, котрі маніпулюють місцевими жителями та закликають їх перекривати дороги, вимагаючи не привозити до них евакуйованих з Китаю українців.

“Якщо це триватиме, я особисто привезу українських громадян в елітні особняки цих політиків у Конча-Заспі”, – заявив Зеленський.