Народний артист Російської Федерації Геннадій Венедиктович Піскунов помер в одній зі столичних клінік на 74-му році життя 5 січня.

Про це повідомляє ТАСС з посиланням на прес-службу Московського державного академічного дитячого музичного театру імені Наталії Сац, де Піскунов працював.

“Новина нас усіх вибила з колії. Це людина-епоха, епоха-легенда. Чудовий майстер, приголомшливий співак, який мав неймовірно красивий, густий бас”, – зазначила завідувач трупою театру Ольга Толоконникова. Додавши, що Геннадій Венедиктович – “така, можна сказати, наша ікона, тому що всі артисти – в основному чоловічого складу, звичайно ж – дорівнювали завжди на нього”.

За словами Толоконникової, Піскунов був “зразком школи, зразком вокаліста, зразком громадянина і чоловіка”, якими можна було тільки захоплюватися.

Про дату і місце прощання та похорону буде повідомлено пізніше.

Геннадій Піскунов народився в 1946 році. Закінчив ГІТІС. Виступав на сценах Московського театру оперети, у театрах Тамбова і Саратова. У Дитячому музичному театрі імені Сац почав працювати ще під час навчання в ГІТІСі.

Виконував партії в операх “Чіо-Чіо-Сан” Пуччіні, “Євгеній Онєгін” Чайковського, “Чарівна флейта” Моцарта, “Алеко” Рахманінова.