Дивувати народ Савченко допомагає і її сестра, передає Корупція.Інфо

Сестра позафракційного нардепа Надії Савченко Віра розповсюдила заяву голови організації "Український вибір", Віктора Медведчука щодо обміну полоненими, чим не на жарт розгнівала українців у соцмережах.

Такий пост з'явився на сторінці Віри у Facebook.

Зі слів Савченко, Медведчук розповів, що місце і час обміну полоненими оприлюднять 27 грудня, хоча ці дані вже встановлені. На що Савченко написала: "Свято наближається?".

"М-да, сеструха Надіна не палиться ну ось зовсім! Хоча там, де починають з'являтися ці дві ХХЛ-ки, звичайно зривається все потрібне і важливе для України", – прокоментував витівку сестри нардепа в Telegram-каналі політолог Олексій Голобуцький.

"Люди, що пише ця Гайде? Звідки такі беруться", "Не звертайте уваги. У неї підробіток такий. У штат так і не взяли, так хоч підгавкнути є можливість", – відзначили користувачі.

Нагадаємо, Надія Савченко розвеселила соцмережі своїм знімком з дитячого свята, куди вона зі своїми помічниками прийшла привітати малечу зі святом Миколая.

Як раніше повідомлялось раніше, на ефір на телеканалі NewsOne народний обранець Надія Савченко прийшла в цікавому образі, який не оминули увагою українці. Вбрання нардепа викликало бурхливу реакцію в користувачів мережі.

 

 

 

 

Популярне: "Студент медицини і лаборант…”: Що відомо про освіту Супрун