Міністр оборони України Степан Полторак здивований заявою українського олігарха Ігоря Коломойського про «громадянську війну» в країні, яку він зробив під час інтерв'ю журналістам.

«Я б не хотів давати оцінку Коломойському. Тим більше він з початку агресії Росії проти України дуже багато допомагав Збройним силам. Але я, чесно кажучи, був здивований. Я думав, що в Україні немає жодної людини, яка б так думала», – заявив Степан Полторак в інтерв'ю «Прямому».

Глава оборонного відомства підкреслив, що він розраховував на розуміння всіма українцями того, хто саме і якою зброєю воює на Донбасі, а також того, хто здійснив агресію в Криму, Донецьку і Луганську. «Про це знають і в більшості країн світу. Я ще раз хотів би підкреслити, що Російська Федерація в 2014 році здійснила агресію проти України. І сьогодні ми захищаємося від агресора», – додав Степан Полторак.

Раніше повідомлялося, що за словами Коломойського, на Донбасі "воюють українці з українцями", але конфлікт "спровокувала і організувала Росія".

"[На Донбасі] громадянський конфлікт. Можна сказати, і громадянська війна. Просто війна більш глобальна, а це – громадянський конфлікт", – заявив олігарх.