Парламент відправив до комітету на доопрацювання законопроект Радикальної партії № 6671, який передбачає введення безкоштовного приєднання усіх підприємств до електромереж. З трибуни Верховної Ради нардеп Олег Ляшко назвав цю подію перемогою мафії, адже мільйони людей і далі будуть змушені платити хабарі за підключення до водопостачання або енергомереж.

"Наша команда підготувала законопроект, який пропонував зруйнувати монополію олігархів у природних секторах економіки: енергетика, газ, вода та інші галузі. Кожна людина, яка намагається почати власну справу в Україні, від маленького кіоску до великого заводу, не може почати справу, поки не роздасть всым службам хабарі. Нічого ще не заробили, а хабарі треба роздати. Я навіть на власному прикладі це знаю. Моя дружина підключала газ до будинку. Не представлялася, що моя дружина. Пішла, а їй сказали: "заплатіть або через півроку ми вам підключимо". Після того, як вона заплатила 5 тисяч гривень, підключили за два тижні. Потім вона розповіла цю історію. Отаке відбувається з кожною людиною: не заплатив хабаря – не підключать, а значить не дадуть можливості працювати. Ми запропонували законопроект, який руйнує цю владу мафії і знищує монополію олігархів на мережі. Сьогодні, на жаль, у цьому парламенті мафія перемогла і законопроект провалили", – обурився лідер Радикальної партії.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Народний депутат наголосив на тому, що депутати не підтримали законопроект РПЛ за вказівкою олігархів.

"Політичні сили, які фінансують олігархи, сьогодні р'яно захищали їхні інтереси. І завалили цей закон, який дає можливості розвивати українську економіку, підтримувати національного виробника, створювати робочі місця для українців. На жаль, патріотичні люді, які усвідомлюють, що сила України в розвитку економіки, в нових робочих місцях, у збільшенні достатку кожної української сім’ї, у сесійному залі виявилися в меншості. Але ми не опустимо руки, продовжимо боротьбу і доб’ємося прийняття не тільки цього закону, а й усіх інших законів, які зруйнують монополії олігархів", – пообіцяв Ляшко.