Читаю новини про те, що Путін стягує війська до кордонів. І знаєте, а ж це комплімент для нас усіх. Навіщо йому війська зараз? Тому що у нього немає більше жодного іншого інструменту впливу на Україну і жодного шансу домовитися із Заходом, пише журналіст Дмитро Литвин у Фейсбук.

Далі без змін:

Йому зламали можливості для політичної і медійної роботи в Україні, позбавивши Медведчука відповідних інструментів. ОПЗЖ сидить обісрана і переживає кожної п’ятниці, щоб ще комусь не дісталося санкцій. Старі схематози не працюють, нових немає. Жодного шансу якось політично задовольнити інтереси Росії в Україні немає навіть у випадку дострокових виборів.

На Заході також очевидно, що адміністрація Байдена просто не дасть нікому відновити відносини з Путіним, якщо навіть хтось і бажатиме. Він знову поліз по зброю, і це ж очевидне визнання його політичної неспроможності. А значить, це і визнання нашої сили як суспільства, і Заходу – як системи.

У нас у багатьох є велика емоційна залежність від негативу і самоприниження, поки не буде слів похвали звідкись із-за кордону. Але важливо також і самим про себе усвідомлювати, що мафія з Москви знову вирішила побикувати зброєю, бо ми живемо власним інтересом і власною емоцією, а не їхнім інтересом і не їхньою емоцією. Як би нам про нас же не брехали, у тому числі й деякі діячі в нашому домі, нашу силу треба усвідомлювати, – підсумовує журналіст.

Читаю новини про те, що Путін стягує війська до кордонів. І знаєте, а це ж комплімент для нас усіх. Нашо йому війська…

Опубликовано Дмитро Литвиным Четверг, 1 апреля 2021 г.

Варто також наголосити, що міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба під час телефонної розмови з генеральною секретаркою ОБСЄ Хельгою Шмід закликав організацію пильно стежити за діями РФ. Про це 1 квітня повідомляє пресслужба МЗС України.

З огляду на дані про нарощування концентрації російських військ в безпосередній близькості від України Кулеба заявив про важливість відкриття додаткових передових патрульних баз ОБСЄ уздовж неконтрольованої ділянки російсько-українського кордону.

“ОБСЄ має пильно стежити за діями РФ”, – підкреслив Кулеба.

Міністр поінформував співрозмовницю про погіршення ситуації з безпекою в Донецькій та Луганській областях, а також у Криму через небажання Росії дотримуватися режиму припинення вогню на Донбасі.

Також Кулеба привітав рішення про продовження мандата спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні ще на один рік.

“Продовження мандата СММ особливо важливе на тлі загострення безпекової ситуації, яке влаштувала Росія. Монітори ОБСЄ, здатні все бачити й чути, зараз як ніколи потрібні в Донецькій та Луганській областях”, – резюмував міністр.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.