832-1457

У Луганській області порушено кримінальну справу щодо списання 387 млн грн, виділених на утримання доріг, передає Корупція.інфо з посиланням на "Центр протидії корупції".

В лютому 2015 року був проведений тендер на утримання доріг, за результатами якого на дороги Луганщини було виділено 387,30 млн грн. Пізніше з'ясувалося, що 268,83 млн грн було виділено на дороги державного значення протяжністю 1960км, що на 31 км більше, ніж реальна протяжність цих доріг у Луганській області за даними ДАІ. Тобто протяжність доріг, на які з держбюджету України виділяються кошти зросла, а не знизилася, навіть після окупації частини Луганської області терористами ЛНР.

Тендер був проведений Службою автодоріг Луганської області на чолі з Анатолієм Владико. Переможцем торгів стало «Дорбудтехнологія», директором якого раніше був все той же Анатолій Владико.

Тендер був оскаржений «Центром протидії корупції». Генпрокуратура порушила кримінальну виробництво за зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки.

Нагадаємо, що 97% всіх доріг в Україні потребують ремонту. Про це під час свого інтерв'ю на одному з українських телеканалів заявив міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський.