Нещодавно в своєму інтерв’ю Дмитру Гордону колишній керівник Офісу президента Андрій Богдан назвав Дмитра Разумкова вірогідним наступником замість Володимира Зеленського.

Після цього в Мережі поповзли чутки, що зараз Разумков нарощує свої позиції.

Так тг-канал Леґітимний пише:

“Наше джерело повідомляє, що Голова Верховної Ради Дмитро Разумков збирає свою команду всередині Слуги народу, а також нарощує «зв’язки» по регіонах.

Зараз кожен в СН розуміє, що, пішовши під крило Разумкова ти автоматично потрапиш в наступне скликання Верховної Ради від його партії, а також Разумков це можливий майбутній президент. Тому ніхто не хоче сваритися з Разумковим “.

З їхньою думкою погоджується і популярний тг-канал “ЗеРада”:

“Дмитро Разумков вже давно створив свою групу всередині фракції Слуга народу, цей факт дуже не подобається Банковій, яка втрачає вплив на Раду. Тепличні умови роботи підходять до свого логічного кінця, після місцевих виборів лякати розпуском парламенту можна буде тільки самих себе. Настає новий період взаємин парламент-ОП, в якому депутати згадають, що Україна парламентська республіка, а ОП це канцелярія Президента і не більше “.

А ось сам Разумков в недавньому інтерв’ю запевняв, що на наступних виборах президента він не має наміру балотуватися.

“Вибори будуть тільки через 4 роки. Сьогодні говорити про якусь конкуренцію, як мінімум нелогічно. На сьогодні, Президент на своїй посаді, я на своїй, прем’єр-міністр, відповідно, на своїй, і всі ми виконуємо ту роботу, яка передбачена і Конституцією, і тими викликами, які стоять перед країною “, – сказав він.

Разумков вважає, що на сьогодні немає сенсу говорити про конкуренцію, оскільки потрібно працювати на результат.