Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що поліція винесла адміністративні штрафи через порушення карантину у церквах на Вербну неділю. Про це він написав на своїй сторінці у соцмережі Твіттер.

“По вчорашньому скупченні людей у низці церков. Безвідповідальність і неповага до людського здоров’я не має до Бога ніякого відношення!

Церковникам у трьох випадках поліцією винесені адмін штрафи. Ще по 12 – матеріали вивчаються”, – написав він.

За його словами, “у нас свобода совісті, але майте ж совість!”.

Також міністр внутрішніх справ вважає, що країна оговтається від пережитого потрясіння не раніше літа.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков назвав попередні терміни завершення карантинних обмежень, введених в зв’язку з поширенням коронавіруса.

Аваков зазначив, що він достатньо поінформований і отримує багато даних про рівень захворюваності та про ситуацію в регіонах, однак чесно зізнається, що він не знає точно, коли карантинні заходи можна буде зняти. Однак, передбачає, що є можливість вийти з карантину в травні.

“Я не знаю, ніхто не знає. І якщо хтось впевнено говорить, що знає – не вірте. Можу, проте припустити і сподіватися, що країна почне повертатися до нормального життя в травні, а оговтається остаточно на цьому етапі, – до літа “, – заявив міністр.