Катя Гуменюк, яка з дитинства виступала під псевдонімом Ассоль, вирішила поміняти сценічне ім’я. Під ім’ям katya артистка презентувала авторську пісню “Тобі”. Нову композицію співачка присвятила своєму чоловікові Артему Тараненку, за якого вийшла заміж у вересні і приблизно тоді ж вирішила змінити сценічне ім’я.

До речі, в кліпі на цю пісню Катя вирішила показати не опубліковані раніше кадри зі свого весілля і фрагменти особистих архівних відео з її чоловіком.

– Мені дуже хотілося подарувати Артему щось на весілля. Подарунок, який буде вічним. – каже Катя. – Що могло б бути в цьому випадку краще, ніж пісня власного авторства? Я писала її три місяці – настільки відповідальною і особливою вона для мене була. Ця пісня означає для мене дуже багато, тому що вона на 100% автобіографічна, і в ній тільки правда. Її прем’єра наживо відбулася в найважливіший для мене день – день нашого весілля. Я запам’ятаю це на все життя “.

Пісня і кліп вийшли відразу в двох версіях: українською та російською мовами.

Довідка:

Катя Гуменюк, яка виступала під псевдонімом Ассоль, стала відомою в п’ятирічному віці після виходу пісні “Червоні вітрила”. Продюсером Ассоль був її батько Ігор Гуменюк. В середині 2000-х Катя зникла з телеекранів. Дівчина поїхала на навчання до Великої Британії. Кілька років тому Катя знову про себе заявила, взявши участь в проектах “Голос країни” і “Х-фактор”. На шоу співачка виступала під своїм рідним ім’ям. У минулому році співачка в своєму Інстаграмі зізналася, що виходить заміж за бізнес-аналітика Антона Тараненка, з яким вона навчалася в університеті Coventry в Великобританії.