макаревич

Відомий музикант Андрій Макаревич має намір судитися з тими, хто поширює чутки про нібито його побиття під час концерту Україні. Згідно з повідомленням представника прес-служби, музикант не був протягом останніх тижнів в Україні і не давав ніяких концертів. Про це заявляє прес-секретар музиканта Антон Чернін, новину передає «Преса України»., повідомляє Корупція.інфо

«Нічого подібного не було. Все вигадано. Макаревич навіть в Україну не їздив, концерту не було, турне не було. Збрехали все від першої до останньої літери. З тими, хто цю інформацію буде продовжувати поширювати, з тими ми, напевно, будемо судитися», – сказав Чернін.

Тим часом сепаратистські інфор-ресурси продовжують влаштовувати істерику на тему міфічного побиття п'яного (!) Макаревича «командиром одного з батальйонів ЗСУ» (!). Сепаратисти діляться зі своїми читачами жахливими подробицями неординарної події.

«Інцидент стався 9 травня в українському місті Харкові. Макаревич виступав на закритому концерті перед учасниками АТО, військовими і місцевою владою. За словами очевидців, співак був сильно п'яний і, за свідченнями деяких, виступав за російський Донбас. Це викликало агресію з боку військовослужбовців. Комбат вийшов на сцену і вдарив Макаревича кулаком в обличчя, внаслідок чого музикант був збитий з ніг. На цьому комбат не зупинився і взяв у руки гітару Макаревича, що випала. Потім він двома ударами розбив гітару об голову Андрія Макаревича. Медиків викликати не стали, і Макаревич зміг самостійно покинути концерт. Також музикант заявив, що тур по Україні буде продовжений», – передруковують сепаратистські ЗМІ чийсь твір.