На своїй сторінці у Фейсбуці відомий львівський журналіст Микола Савельєв написав приголомшливий пост, передає Корупція.Інфо

Популярне: І не боїться… Жорстка заява Володимира Парасюка приголомшила всю країну, ці слова повинен знати кожен українець!!!

Як розповіли редактору "Ратуші" обурені керівники відразу кількох львівських шкіл, у львівській мерії протягом кількох останніх днів їх нагинають і ЗМУШУЮТЬ збирати підписи з вчителів, які повинні горою стати за львівського бургомістра і виступити проти Президента Порошенко, який, мовляв, заважає нашому поважному бургомістру наводити в місті лад зі сміттям. Стиль написання ТАКИХ прокламацій різний, але суть одна і та ж. "Завтра вони помиряться, а керівництво навчальних закладів (як завжди) виявиться крайнім!", – підсумував такий вчинок директор школи №??, який, зрозуміло, не захотів афішувати своє ім'я. ТАКЕ, на мій погляд, СКОТСТВО – це яскравий показник того, ЯКІ саме методи так званої "підтримки трудящих" використовує у своїх політичних ігрищах міський голова Львова Андрій Садовий, який недалеко пішов від радянського минулого, коли громадяни "не читали, але засуджували".