Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик підтвердив інформацію про те, що найближчим часом Кабінет міністрів підвищить ціну на газ для населення.

Насалик не уточнив остаточну ціну на газ після підвищення, пояснивши, що не є учасником переговорів.

"Прем'єр уже озвучив, що ми не можемо вести неконструктивні розмови з Міжнародним валютним фондом. Тому, буде підвищення, але я не можу сказати, на скільки. Я не веду переговорів щодо ціни на газ. Це зобов'язання покладено на Міністерство фінансів", – сказав Насалик.

Популярне: Одружуватися в Україні можна буде лише за однієї умови: в Раді прийняли новий закон

Ще кілька тижнів тому в ефірі одного з телеканалів міністр соцполітики Андрій Рева говорив, що ціна від МВФ – 11 грн за куб (зараз – 6,95 грн). За непідтвердженою інформацією, в якийсь момент українська сторона практично погодилася на такі умови.

Також представники уряду неофіційно повідомили , що тариф може бути на рівні 10,5 грн за куб. Але зараз ситуація змінилася в кращу сторону: переговори проходять успішно і МВФ готовий йти на поступки.

Україна намагається домовитися про те, щоб замість діючої програми співпраці з МВФ підписати угоду про запуск нової. При цьому в Кабміні згодні на підвищення тарифу на газ в межах 6,7-23,5% (максимум до 8,5 грн за куб).