Комісія Україна – НАТО повинна була пройти в рамках засідання Північноатлантичної ради 3 та 4 жовтня у штаб-квартирі Північноатлантичного альянсу.

Зараз немає узгодження з проведення комісії Україна – НАТО на рівні міністрів оборони. Поки проведення такого засідання не передбачається, – повідомляє представник прес-служби місії.

Зазначається, що за інформацією прес-служби, Україна так чи інакше перебуває на порядку денному НАТО. Українське питання постійно порушується, але окремого засідання, присвяченого саме Україні, також не передбачається в рамках зустрічей 3 і 4 жовтня.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

"Наразі немає погодження щодо проведення комісії Україна – НАТО на рівні міністрів оборони. Поки проведення такого засідання не передбачається", – повідомили у прес-службі Місії України при НАТО.

Варто нагадати, що раніше великого шуму наробила історія з угорськими паспортами в Україні. Можна припустити, що теперішня ситуація з комісією Україна – НАТО на рівні міністрів оборони частково повязана з скандалом з паспортами. 

Деякі експерти вважають, що угорські паспорти українці отримують для подорожей. Адже з паспортом громадянина Угорщини можна відвідати 138 країн світу, до того ж без отримання візи.

На Закарпатті українці пікетували під консульством Угорщини у Берегові. Вони вимагають негайно вислати усіх угорських консулів з України, які намагаються привернути увагу до подвійного громадянства в Україні.