Мама Саші просить допомогти їй поліпшити стан здоров’я дитини. Лікарі прогнозували, що дівчинка не житиме, але Саша з мамою борються за її життя.

У Сашеньки Жигалко медикаментозна залежність, низка складних діагнозів роблять стан дитини важким, і тому дівчинці потрібна вкрай складна і посилена реабілітація. А зараз ще й додалися проблеми через зростання дитини і знадобиться операція. 

«Дитина у важкому стані, з постійним підвищеним лейкоцитозом, який не лікується через медикаментозне звикання до ліків, які постійно змінюються. Дитина не може нічого робити: погано тримає голову, сидіти не може, руками нічого не може робити», – розповідає мама дівчинки.

Мама Саші припускає, що це наслідки вкрай важких пологів і невчасної допомоги реаніматологів,  нарікає, що після народження доньки їй радили відмовитись від неї. Але жінка вже роками бореться за майбутнє дитини.

«Дитина повністю лежача, нічого самостійно не може робити. Не може сидіти, не може говорити. Зараз під час дорослішання, в зростанні у дитини пішло викривлення хребта, тягнуть ноги, що не випрямляються і мають вроджений дефект в тазостегнових суглобах, через що дитина не може сидіти. Дитина потребує хірургічного втручання, постійної інтенсивної реабілітації, лікування, які вимагають великих грошових коштів. Прошу допомоги у всіх небайдужих людей допомогти нам», – просить жінка.

Реквізити для допомоги:

Картка ПриватБанку 5168 7573 6904 8956 Жигалко Вікторія Євгенівна.