Настя Каменських показала миле фото і заінтригувала фанатів.

Популярна українська співачка Настя Каменських, яка одружена з відомим продюсером і виконавцем Олексієм Потапенком, часто радує численних шанувальників яскравими публікаціями у своєму Instagram. Так, цього разу зірка виклала в мережу кумедне фото зі студії звукозапису, а в підписі до нього заінтригувала фанатів.

Як видно, перед камерою Настя з’явилася в темних штанах і простій сірій кофтині. Вона стоїть у студії біля мікрофона, однією рукою тримаючи перевернуті навушники, її волосся розпущене, а на обличчі легкий макіяж і мила усмішка. Треба сказати, що у підписі до фото Каменських здорово заінтригувала фанатів, в якийсь момент можна навіть подумати, що вона говорить про вагітність, однак, судячи з фото в студії звукозапису, можна здогадатися, що співачка готує новий хіт. “Я завжди з трепетом ставлюся до створення музики, тому, що це частинка мене! Кожна пісня – це маленьке життя зі своїми почуттями і емоціями”, – написала Настя.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Я всегда с трепетом отношусь к созданию музыки, потому, что это частичка меня! Каждая песня – это маленькая жизнь со своими чувствами и эмоциями. Каждый мой музыкальный эксперимент – это определенное настроение, стилистика и соединение разных ритмов 🎶 Студия звукозаписи – место воплощения и рождения каждого произведения артиста, а потом хочется скорее делиться с вами! ♥️ ⠀ #nk #music #singer

Публикация от NK | Nastia Kamenskykh (@kamenskux)