6 січня у Токмаку Запорізької області відбувся похорон 4-річного Богдана і його 1,5-річного брата Данила, які загинули в результаті пожежі в квартирі будинку по вулиці Нансена.

Як пишуть місцеві ЗМІ, на прощання з малюками прийшли жителі міста, які запалили свічки біля під’їзду. Також до під’їзду небайдужі громадяни несли квіти та іграшки.

Панахиду проводив у Свято-Успенському соборі отець Миколай.

Всі витрати з організації похорону на себе взяв виконком Токмацької міської ради.

Відзначимо, що смертельна пожежа сталася 2 січня в квартирі на третьому поверсі. Діти задихнулися чадним газом. 27-річна мати дітей до сих пір знаходиться в реанімації у важкому стані.

Нагадаємо, 2 січня близько 17:25 в одній з квартир чотириповерхового будинку в Токмаку сталася пожежа. У стані клінічної смерті до лікарні доставили 27-річну матір та її двох синів: 1,5 і 4 роки.

Пізніше стало відомо, що молоду жінку вдалося врятувати. Як з’ясували журналісти “ТСН”, її серце лікарям вдалося запустити на 17-й хвилині. А ось сердечка маленьких діток — ні.

Сусіди розповіли журналістам, що жінка із співмешканцем зловживали спиртним. А напередодні в їх квартирі відключили світло за несплату. Тому, ймовірною причиною пожежі стало загоряння речей від свічок, якими родина підсвічувала житло.

Того фатального вечора в квартирі 27-річна мати з двома своїми дітьми перебувала одна. Її співмешканець повернувся вже після пожежі. При ньому був пакет з алкоголем.