Нардеп Вікторія Сюмар разом з донькою Софією живуть за містом, в 15 кілометрах від столиці, передає Корупція.Інфо

У селі Михайлівка-Рубежівка (Ірпінський регіон, Київська область) мати Сюмар володіє двома ділянками землі по сусідству на вулиці Садовій. На цих ділянках і стоїть два особняка

Підтвердження цьому журналісти знайшли в Державному реєстрі прав на нерухоме майно, де значиться, що у власності Лідії Володимирівни Мельник (взяла дівоче прізвище після розлучення з Петром Сюмар, батьком Вікторії) є два наділи землі в селі Михайлівка-Рубежівка. Площею 23 і 25 соток.

Як випливає з документа, угода відбулася в квітні 2015 року. З тих пір Лідія Володимирівна є власницею половини гектара землі в Київській області. На сайтах з продажу нерухомості вартість сотки в Михайлівці-Рубежівці стартує від $ 4 000.

Популярне: Погрожував, що розповість усе в школі: 76-річний чоловік два роки ґвалтував дитину

Локація, де розташована земля матері Сюмар – дуже віддалена від міської метушні. Обидва будинки так стоять, що з одного боку через дорогу зарослий пагорб, а з іншого – лісосмуга. Виходить як окремий хутір.

 


Територія доволі доглянута. Є клумби, зелений газон і місток для стрибків у ставок. Переглянувши фотоблог Instagram Соні Таран, доньки Вікторії, ми виявили її знімок, де вона стоїть саме на цьому містку.