Історія боротьби за життя сина Владика у родини Альошиних почалася від літа 2020 року.

Зниклий апетит у дитини спочатку сприйняли за паразитів, але лікування ніяк не змінило ситуацію, почалися дослідження, які виявили новоутворення в животику у малюка.  «В Інституті раку, взяли дві гістології та підтвердили нефробластому. Проводились три амбулаторних хімії, після чого пухлина мала зменшитися, щоб провести операцію, але цього не сталось. Пухлина не зменшилася, а до того ж значно збільшилися лімфовузли, животик став ще більшим», – розповідає мама Владика.

Щоб призначити подальше лікування довелося пройти нове дослідження, скорегувався діагноз, який визначив більш точно вид пухлини, а разом із тим, виявилось, що у дитини онкологія прогресувала до 4 стадії.

«Влад отримав 13 блоків хімії. В найближчий час буде проведено 2 трансплантації кісткового мозку та операція. Ми збираємо кошти для імунотерапії, яка в нашій країні не проводиться. Це є етапом комплексного лікування, завдяки якому дитина буде жити. Вартість імунотерапії 315 тис. євро в Білорусі ( це найближча країна і  найменша вартість, де її можна зробити). В нашій родині таких великих грошей нема. Ми просимо у Вас допомоги», – каже мама дитини.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

5168 7451 0523 6019

АЛЬОШИНА ВІКТОРІЯ ВІТАЛІЇВНА