Лише один укол потрібний для Мотичко Павлика, щоб врятувати його життя.

Родина кілька місяців тому дізналась, що їхній однорічний син має захворювання СМА1 (спинально-м’язова атрофія). Ця атрофія проявляється у дітей в кількамісячному віці і швидко прогресує. Немовлята відчувають нестачу моторного розвитку, мають труднощі з диханням, тож стають залежними від ШВЛ, виникають труднощі з ссанням і ковтанням, годування стає можливим лише через зонд і за спеціальною суворою дієтою, стає повністю відсутнім контроль ніг, голови… Зрештою всі групи м’язів припиняють функціонувати разом із серцевим.

Родина вже добре знала, що це за хвороба, адже кілька років тому втратили від неї ж дитину. Та тоді варіантів лікування не було, а зараз вже є рятівний препарат. Лише один укол від американських розробників повністю зупиняє розвиток хвороби і дарує дитині звичайне життя. І поки такий препарат єдиний у світі, саме тому його вартість не просто велика – ціна життя дітей із СМА оцінюється у понад 2 мільйони 200 тисяч доларів.

Родина почала збір коштів на лікування щойно почула про діагноз, але від потрібної суми поки зібрали мізер, тому зараз сподіваються на справжнє диво. Потрібно достукатись до сердець лише двох мільйонів людей, які зможуть переказати хоча б по 30 гривень і потрібна сума на порятунок дитини буде зібрана. І найголовніше, що це потрібно зробити найближчим часом, бо укол можу бути дієвим поки дитині не виповнилось два роки. Тож на збір є лише кілька місяців. 

Батьки благають про порятунок для сина!

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 5168757408046045 Мотичка Марія

https://www.facebook.com/groups/795421884538684