Степан Хмара  попередив, що депутати ВРУ діють в інтересах олігархів. Він також зазначив, що нинішнє скликання – огидне. 

Правозахисник, Герой України Степан Хмара дав нове інтерв’ю.

Екс-нардеп висловився щодо ситуації у ВРУ. За його словами, у ВРУ засіли брехливі люди. Однак він впевнений, що також залишилось декілька незіпсованих служителей народу.

За його словами, депутати голосують в інтересах олігархів, а не людей. Тому покращення для українців не варто чекати.

Популярне: “Я – готовий”: Вакарчук зробив гучну заяву про президентство

«У Парламенті засіла нахабна, ненаситна, брехлива, малоосвічена шпана, як от депутат Олег Барна. Звичайно, там є гідні люди. Але їх дуже мало. Це скликання Верховної ради може лише нашкодити Україні та українцям. Оскільки ці горе-депутати голосують те, що замовляє олігархічна мафія. А не карають, бо олігархи хочуть мати продажних депутатів», – розповів Хмара.

Також, Герой України додав, що Бандитську систему в Україні заснував Кучма.

"Він, щоб мати вплив на депутатів, особисто склав список, хто не повинен потрапити у Парламент. Я, до речі, теж був у цьому списку. Мені відомо, що Кучма тоді не платив, а здебільшого розплачувався преференціями: призначав на вигідні посади, платив державною власністю. «Живі» гроші почали платити, коли у Київ зайшла «донецька навала». Це вже факт, що ті, якщо їм когось потрібно було купити, приходили з чемоданами. Але наголошую: саме Леонід Кучма побудував цю бандитську систему, яка у нас є і досі», – наголосив Степан Хмара.

Як повідомлялось раніше, Степан Хмара звернув увагу на кроки президента України Петра Порошенка. А саме про його розпорядження вислати з країни російських дипломатів. Однак не через війну в Україні та анексію Криму, а через те, що так зробили світові лідери у зв’язку з отруєнням Скрипалів у Солсбері.

«Ніде в світі не було такого, щоб держава підтримувала дипломатичні зв’язки із агресором, який окупував частину її території і проводить тотальну війну», – коменутвав він ситуацію.

За його словами, Порошенко не виконує своїх конституційних обов’язків. Він вчинив державну зраду, досі не розірвавши дипломатичних відносин із Російською Федерацією. А мав зробити це відразу після обрання Президентом України у 2014-му, бо тоді вже тривала війна! Тому сьогодні це абсолютно популістичний крок», – додав Хмара.