В Індії жінка народила дитину зі зрослими ногами. Знімки немовляти передає Корупція.Інфо

Популярне: “Струнка, молода і красива”: ось як виглядала Ірина Луценко в молодості; її казуси, фальсифікації і колекція сумочок

Повідомляється, що 23-річна мати не могла дозволити обстеження під час вагітності. Аномалія в розвитку, яка іменується сиреномелією або синдромом русалки, виявилася тільки в пологовому будинку. Дитина померла через чотири години після появи на світДоктор Судіп Саха, дитячий фахівець лікарні, де перебувала породілля, каже: "Батьки належать до робітничого класу і через нестачу грошей не могли заплатити за медобслуговування". За його словами, причиною синдрому могло стати погане харчування і неправильний кровообіг матері.

Синдром русалки зустрічається у одного немовляти зі ста тисяч і зазвичай призводить до смерті через добу через недорозвиненість нирок і сечового міхура. Однак відомі випадки, коли діти жили з цією хворобою кілька років: так, дівчинка-русалка з США Шайло Пепин прожила десять років з функціонуючою ниркою, без статевих органів і частини кишечника. У 2009 році вона померла.