Батьки намагаються врятувати життя дитини.

Скоробогатов Марк народився наприкінці 2018 року. Протягом перших трьох тижнів батьки і подумати не могли, що він хворий. Але з трьох тижнів його ручки і ніжки стали слабшати і за короткий час малюк став майже нерухомим.

«Ми одразу звернулися до невролога і понеслося – лікарні, обстеження, аналізи, консультації. В результаті страшний діагноз – СМА1 (спінальна м'язова атрофія 1 тип). Це генетичне спадкове захворювання, за якого діти втрачають контроль над усіма м’язами. Виявляється у дітей в період від народження до 6 місяців. Більшість діток з таким діагнозом не доживають до 2 років», – розповідає тато малюка.

Проте батьки знайшли клініку в Польщі, яка випробовує експериментальне лікування такого діагнозу у дітей, і сподівається на одужання малюка. Вони закупили в борг потрібну апаратуру, яка допомагає дитині жити поза лікарнею і вирушили до Варшави.

«Тато позичив 5000 $, щоб не чекати зі зборами і все обладнання було куплено. Зараз ми знаходимося в Варшаві і намагаємося отримати експертальний препарат», – розповідають родичі малюка.

Підтримка життя Марка обходиться вкрай дорого, до того ж за кордоном. Тому батьки будут вдячні за будь-яку посильну допомогу.

Реквізити для допомоги:

4149 4991 2121 9834 
Скоробогатова Ганна 
4149 5100 6210 0401 
Скоробогатов Олександр