Кандидат у президенти Володимир Зеленський має найбільший рівень підтримки серед українців, які обов'язково підуть на вибори та визначилися з власним вибором. Другу позицію обіймає чинний президент Петро Порошенко, третю — лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко. 

Про це йдеться в опитуванні центру SOCIS, проведеному з 8 по 18 лютого. Статистична похибка дослідження: +/– 2,1%.  Коміка Володимира Зеленського готові підтримати 23,8% опитаних українців, Петра Порошенка — 20, 3%, а Юлію Тимошенко — 15,9%.

Ці рейтинги викликали активні обговорення, зокрема висловив свою думку журналіст Дубінський.

Цитуємо:

 Попередні рейтинги, гаранта мягко кажучи не вражали, і були на рівні 5-8 відсотків.  Ну допустимо томос, піар поїздки по регіонах, 3 копійки до пенсій – добавили йому ще 2-3 відсотки Тобто було 5-8, стало 9-11. Ось це його реальний результат. На рівні  з Бойком – 4 місце. А нам раптом малюють аж 18! Хто і чому? Ми знаємо, хто відповідає за соціологічний центр "СОЦИС", який нажелить політтехнологу Порошенка, Ігорю Гриневу. Який йому і малює ці 18% і вихід в другий тур.  Навіщо? Аби ви звикли до цієї цифри. Для того щоб ви думали, що Петя виходить в другий тур і в нього приблизно такий показник. Шановні виборці, Вас просто до цього готують. По цій цифрі ми можемо зрозуміти рівень вкиду, голосів, який планує зробити Порошенко, за допомогою контролю ЦВК і цієї мережі підкупу виборців. Було 8-11, стало раптом 18. До 10 процентів він збирається вкинути, щоб отримати свої голоса. Центр СОЦИС, який намалював йому ці рейтинги, потрібно оцінювати по іншому, по результатам оцінок попередніх виборів і реальному факту голосів. Приклад Гончаренка, який при Януковичу бігав з колорадською стрічкою, а потім перейшов до Порошенка, та от, в 14 році в травні, коли він на одному окгрузі боровська з Марковим, у нього СОЦИС малював 28%, а Маркову 20. А виграв Марков 26 проти 20. Тому коли ви бачите ці рейтинги, просто пам'ятайте, Вами маніпулюють, щоб потім ви просто пам'ятали інформацію. А тримає все це радник президента його політтехнолог Ігор Гринев. І допомагають розганяти проститутки із Української правди.