Жанна Білоцерківець оформила у власність елітну нерухомість на 36 мільйонів гривень в найдорожчих куточках Києва. Жанна Білоцерківець – це мати народного депутата від БПП і радник мера Кличка з питань благоустрою Дмитра Белоцерковца, передає Корупція Інфо

Сім'я Білоцерківців переїхала в Київ після окупації Криму, і Дмитро відразу очолив департамент благоустрою КМДА. Після цього мерія почала активно займатися знесенням кіосків і нелегальних автогазових заправок, після виплат «амортизацію» фірмам дозволяють повернути на місце.

Вже через рік роботи сина в КМДА, у квітні 2015 року, Жанна Білоцерківець оформила право власності на квартиру в столичному клубному будинку «Бруклін» площею 81 кв. м. Квартири метражем зараз продають за ціною понад 3 млн. грн.

В серпні 2016 року мати депутата купила квартиру в центрі Києва, на Печерську, в житловому комплексі «Французький квартал» площею 113 кв. м. Квартири метражем продають в цьому будинку за 4,5 млн грн.

У тому ж місяці Жанні Білоцерківець подарували 175 квадратних метрів землі і 227 квадратів нерухомості в будинку в центрі Києва, так званому Царському селі на Печерську. Неподалік живе народний депутат Ігор Кононенко і розташована земельна ділянка президента Петра Порошенка. Зараз нерухомість таким же метражем, як у Білоцерківець, в цьому будинку продається за $1,1 млн.

Таким чином, вартість всієї нерухомості матері депутата – приблизно 36 млн. грн. Жінка багато років значилася співвласницею сімейної фірми «Віадук-Р».

У декларації про доходи Дмитро Білоцерківець зазначив трохи більше 74 тис. грн річної зарплати і $132 тис. готівкових коштів.

Дорогоцінні квадрати в столичному Царському селі Жанні Білоцерківець в серпні 2016 подарував бізнесмен Михайло Мороз. Чоловік був співвласником фірмою «Сарган-Е», яка займалася програмним забезпеченням і консультуванням з питань інформатизації. Також Мороз працював у ТОВ «Європейська фінансова група». Мороз був родом з Криму, але жив у Києві.

Сім'я Білоцерківців у жовтні 2016 подарувала Морозу дві квартири в Севастополі на вулиці Морській, 50, які дісталися їй у спадок, а ще землю на березі Чорного моря в севастопольському садівничому товаристві «Міраж». З супутникових знімків видно, що на цій ділянці стоїть невеликий будинок.

Співвласниками таунхауса разом з Білоцерківець значаться екс-власник запорізького яхт-клубу «Україна» Ігор Михайленко, київський бізнесмен, президент федерації велоспорту Олександр Башенко і Наталія Денькович. Всі троє свої частки купили протягом останніх двох років. Ділянки Білоцерківець та Денькович оформлені в одного нотаріуса.

Управління з питань взаємодії з правоохоронними органами по забезпеченню правопорядку і муніципальної безпеки КМДА очолює Олег Куявський – співзасновник ГО «Батьківщина молода». Дмитро Білоцерковець значиться співзасновником ГО зі схожою назвою – «Батьківщина Молода». Куявський і Білоцерківець працювали у Кличка ще з часів Майдану. Куявський тоді був радником Кличка, а Білоцерківець – стажистом на посаді директора управління благоустрою.