Уже понад два місяці, з дня своєї інавгурації Володимир Зеленський не бачив своїх батьків. Ще тоді вони приїжджали до Києва, щоб розділити радість зі своїм сином. З тих пір їхні шляхи більше не перетиналися. У Володимира навіть не знайшлося жодної вільної хвилини, щоб заскочити до батьків під час свого робочого візиту до рідного міста. Як відомо, в Кривому Розі він побував 12 липня.

«Щодня мама мені дзвонить мінімум один раз. Ображається, що я іноді не піднімаю трубку. Скоро побачу їх. Вони прилетять побачитися з онуками після 9-го. Ми не бачилися вже два місяці, навіть трохи більше. Вони були на інавгурації, після цього більше не бачилися», – зізнався президент.

Мати гаранта, в свою чергу, розповіла в одному зі своїх недавніх інтерв’ю, що син взагалі ратує за їх переїзд до Києва. Хоче, щоб батьки були до них ближче. Тоді і буде можливість бачитися частіше – як тільки у нього випаде вільна хвилинка. Втім, судячи
з насиченого графіку робочих поїздок та зустрічей президента, «вільні хвилинки» поки не можуть його наздогнати.

Однак Римма Володимирівна зізналася журналістам, що поки питання про їхній переїзд до столиці не розглядається. Справа в тому, що батько президента, Олександр Семенович, все ще працює. Він завідує кафедрою в інституті. На роботі його цінують і поважають, тому чоловік поки не має наміру залишати справу, якій він служить.

«Думаю, коли Олександр Семенович завершить роботу, ми все-таки переїдемо: хотілося б допомогти дітям виховувати онуків. А поки Вова нам щодня телефонує», – розповіла мама президента.

Українці дуже співчувають президенту, якому не вистачає часу, щоб провести час з найближчими.