У Запоріжжі мати підкинула маленьку дівчинку в квартиру чужої жінки-інваліда, передає Корупція.Інфо

Популярне: Довго мовчав! Другий учасник ДТП у Харкові повністю “розтрощив” версію Зайцевої

Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції міста Запоріжжя у Facebook

Як повідомили правоохоронці, до них звернувся громадянин, який розповів, що двічі на тиждень приїжджає відвідувати бабусю похилого віку інваліда 1-ї групи, яка не встає з ліжка. Зайшовши до квартири, чоловік виявив у кімнаті невідому дитину і вирішив звернутися до поліції, оскільки не знав звідки вона з’явилась.

Патрульні, які приїхали за вказаною адресою опитали всіх сусідів, для того щоб визначити батьків дівчинки, але інформації ніхто не надав. Дівчинка також не могла назвати навіть ім’я матері.

Згодом з’явився невідомий громадянин, який вимагав щоб не забирали дівчинку, оскільки мати дитини, залишила йому малечу на деякий час, але де матір він не знає. Правоохоронці встановили, що чоловік раніше мав проблеми з законом, та неодноразово притягався до кpимінальної відповідальності.

“Пізніше з’явилася жінка, яка пояснила що вона мати дитини, але жодного підтверджуючого документу вона не надала, а осіб які б могли підтвердити, або спростувати цю інформацію не виявилося”, – йдеться у повідомленні.

У зв’язку з тим що родичів дитини не було встановлено, дівчинку доставили до міської дитячої лікарні.