Стали відомі подробиці трагедії, яка сталась в селі Новоселиця Кельменецького району.

Популярне: “Набирає нових членів партії”: Як відомий політик у басейні з оголеними “хлопчиками” розважався. Видовище не для слабких


Урочистості з нагоди Дня вчителя у Кельменецькому районі відмінено. Сталася трагедія. У селі Новоселиця дев`ятикласниця Яна Ворожбит покінчила життя самогубством. 

У школі про дівчинку відгукуються усі позитивно. Однокласники шоковані. Ніхто не очікував, що таке може статися. Ознак того, що відбувається щось погане, не було. 

Яна добре вчилася. З радістю брала участь у позакласній роботі. Любила школу. Та напередодні день навчання пропустила. Мама зателефонувала і сказала, що покарала донечку за непослух, і що день вона буде допомагати по господарству. Невдовзі тіло дівчини знайшли у сусідньому закиненому дворі. 

Звичайно, кожен розуміє, що без причини таке статися не могло. Ми лише можемо лише припускати, що могло статися, а наразі триває слідство.

Ми звертаємось до всіх батьків: будьте уважними до своїх дітей! Не замикайтеся! Виникають проблеми – говоріть про них з учителями, соціальними працівниками. Життя, а тим паче життя наших дітей, вище всіх проблем.