Відомо, що більшість родичів російських солдат завжди намагались вберегти останніх від участі у війні з українцями. Для цього вони найчастіше писали у соцмережі, щоб дізнатися хоч якусь інформацію, яка б допомогла зберегти життя солдата. 

 

13144_big_01

 

Тому не дивно, що виникла ідея створення сайту MamaSoldata.org. Цей ресурс запустили цього тижня і він дозволяє матерям російських солдат вберегти їхній дітей від військох дій. Адже відомо, що часто російських військових насильно примушують воювати на сході України, а батьки натомість у цей час навіть не знають, де їхні діти.

 

Запустився сайт для пошуку російських військових в Україні: MamaSoldata.org

 

На сайті зібрана інформація про загиблих, пропалих без вісти та полонених російських солдат. Також на сайті є інструкції для матерів чи просто родичів солдат – що робити аби уникнути потрапляння солдат в Україну. – йдеться у статті Watcher. 

 


Запустився сайт для пошуку російських військових в Україні: MamaSoldata.org

 

  Проте, на жаль, цей ресурс вже кілька діб не працює.  

 

23

 

 

Раніше на сайті зазначали: "Наш сайт "МамаСолдата" www.mamasoldata.org вторые сутки подвергаеться ДДоС-атакам" ( напад на комп'ютерну систему з наміром зробити комп'ютерні ресурси недоступними для користувачів). 

 

Автор: Yavkubi