Мати прокурора у цьому будинку не мешкає. У письмовій відповіді прес-служба ГПУ підтвердила журналістам, що Бедриківський живе в будинку матері, але яким чином вона придбала таке дороге житло, невідомо, передає Корупція.Інфо.

Популярне: Розстріл Майдану: суд продовжив розгляд справи екс-беркутівців

Генпрокуратури Володимир Бедриківський мешкає у великому маєтку під Києвом, записаному на його матір. Про це йдеться у розслідуванні журналістів проекту "Схеми".
 
Згідно з декларацією за 2015 рік, у користуванні Бедриківського є садовий/дачний будинок під Києвом площею 583 квадратні метри. Проте зазначається, що цей будинок, в якому мешкає Бедриківський, записаний на його вісімдесятирічну матір-пенсіонерку, яка на момент зйомок сюжету жила в Чернівцях. 

Тоді жінка не захотіла говорити з журналістами про те, яким чином вона придбала маєток під Києвом. Власницею будинку вона стала у 2009 році, коли Бедриківський працював у МВС. У 2014 році сім'я Бкедриківського придбала ще 4 ділянки навколо і отримала доступ до водойми. 
Крім того, у розслідуванні вказано, що 26-річний син Бедриківського є власником квартири на 143 кв.м. в новобудові в центрі Києва та елітного позашляховика Volkswagen. У письмовій відповіді прес-служба ГПУ підтвердила журналістам, що Бедриківський живе в будинку матері, але яким чином вона придбала таке дороге житло, невідомо. "Мати Бедриківського не проживає разом із ним, не є членом його родини, а тому у декларації не зазначена. 

Інформація про доходи і витрати Бедриківської, яка не є членом сім'ї працівника ГПУ, конфіденційна", – йдеться у відповіді. Юристи розповіли авторам сюжету, що оскільки жінка стала власницею маєтку під Києвом ще до початку дії статті ККУ про незаконне збагачення, якими б не були джерела походження коштів на будинок, жодних юридичних наслідків це не матиме. Журналісти зазначають, що Бедриківський – давній знайомий Юрія Луценка. Ще за часів Віктора Ющенка, коли Луценко очолював МВС, Бедриківський був його заступником та отримав звання генерал-полковника міліції. У 2016 він отримав посаду впливового департаменту ГПУ. 

Раніше, 1 серпня, у спільноті "Автомайдан" у Facebook повідомили, що дрон їхніх активістів збили під час зйомок будинку Бедриківського. Обстріляний дрон "Автомайдану" "Прокурор, схоже, не особливо полюбляє увагу навколо себе і тому над його маєтком наш дрон було збито кількома пострілами з вогнепальної зброї! Після прибуття патрульної поліції було вирішено віддати дрон на експертизу", – сказано у повідомленні.