Як повідомили Корупції Інфо в патрульної поліції Маріуполя, виїхавши на виклик про сімейну сварку, патрульні одночасно з цим виявили рослини, схожі на коноплю.

Прибувши на виклик в провулок Ключовий, патрульні побачили 53-річну заявницю. Вона попросила захисту у правоохоронців. За її словами, рідний син матюкається на її адресу і загрожує вбити сокирою.

37-річний чоловік знаходився в стані алкогольного сп'яніння. Крім того раніше він неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності.

Чоловік закрився в будинку і на законні вимоги інспекторів ніяк не реагував. Тоді заявниця проникла в приміщення через вікно, відкрила двері і завела полісменів.

Патрульні відразу зажадали від громадянина припинити порушення. Однак той почав матюкатися на їхню адресу і погрожував пустити в хід кочергу.

Незабаром патрульні нейтралізували і вгамували неспокійного громадянина. Ніякого холодної зброї в будинку вони не знайшли. Зате полісмени знайшли 200 грам речовини зеленого кольору рослинного походження. За словами жінки, це канабіс, який вона висушила і підготувала для власного вживання.

Патрульні викликали слідчо-оперативну групу.