Міста більше не існує – Кулеба так розповів про ситуацію в обложеному росіянами Маріуполі.

Глава МЗС зазначив, що ситуація в Маріуполі може стати “червоною лінією” у переговорах із РФ. Після семитижневої облоги російськими військами ситуація у Маріуполі жахлива. Колись квітучого міста на березі Азовського моря “більше не існує”. Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в ефірі програми CBS Face the Nation.

“Залишки української армії та велика група цивільних фактично оточені російськими військами. Вони продовжують свою боротьбу, але, судячи з того, як поводиться російська армія в Маріуполі, вони вирішили за будь-яку ціну зрівняти місто із землею”, – повідомив міністр.

Він додав, що ситуація в обложеному Маріуполі може стати “червоною лінією” у переговорах із РФ.

“Після Бучі стало особливо складно продовжувати спілкування з російською стороною”, – сказав Кулеба, маючи на увазі звірства проти мирних жителів, здійснені російськими військами на Київщині. “Але, як сказав президент, Маріуполь може бути червоною лінією”.

Щобільше За словами Арестовича, Зеленський сьогодні заявив, що якщо загинуть захисники Маріуполя, то Україна вийде з переговорів із Росією Тоді почнеться зовсім інший період – Україна диктуватиме умови і боротиметься, доки не загине останній російський підонок.

Варто зазначити, що Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль сьогодні дав ексклюзивне інтерв’ю телеканалу ABC This Week, під час якого підтвердив, що безстрашні захисники Маріуполя відмовилися здаватися попри вимоги Росії. Безстрашні воїни світла – захисники Маріуполя! Приклад неймовірної хоробрості та самовідданості!

Наразі Російські окупаційні війська активізувався на Донецькому і Таврійському напрямках, штурмують порт Маріуполя, не полишає ворог і ідеї про референдум щодо фейкової “херсонської республіки”. Крім того, Генштаб ЗСУ продовжує наголошувати, що ворог продовжує ведення повномасштабної збройної агресії проти нашої держави. Російські окупанти не припиняють завдавати ракетно-бомбових ударів по об’єктах промислової та цивільної інфраструктури України.