Дитині потрібна посилена реабілітація, на яку у батьків не вистачає коштів.

Мама Марка 5 років не могла завагітніти через свій діагноз, та все ж диво сталося. А вже на першому тижні життя дитини мама запідозрила недобре, малюк був занадто неспокійним.

« На 23 день ми потрапляємо в місцеву патологію новонароджених з великим білірубіном. Пізніше до жовтушки додався кон’юнктивіт, етмаідіт і ГРЗ. На тлі лікування у нас збільшуються лейкоцити в крові і нам приписують ще антибіотиків», – розповідає мама хлопчика.

Дитину виписали, але випробування у життя родини не скінчилися. Незадовго після цього почалися бойові дії на сході країни і родині довелося тікати з власного дому у Краматорську. А коли повернулись, то лікарі запідозрили у дитини парапарез і рідкісне захворювання нейрофіброматоз.

Батьки взялися лікувати сина в різних реабілітаційних центрах і мали завдяки ним гарні результати у фізичному розвитку дитини, та до 2,5 років додається ще одна проблема – Марк зовсім не говорив. Тож додаються реабілітації іншого направлення. Після кількох курсів Марк сказав «тато» і з’явився лепет.

“У мене з’явилися крила, що все можна, все реально, можна допомогти своєму дитинчаті бути таким як усі, просто треба стукати в усі двері, оббивати пороги з криком про допомогу. На жаль, немає у нас можливості одночасно їздити на фізичні процедури і терапії, що стимулюють мова, ми не можемо собі дозволити. Хоча ми з чоловіком дуже стараємося, працюємо на скільки це можливо. Прошу вас про допомогу, якщо можна, допоможіть нам впоратися з нашим нещастям, адже у нас є шанс, у нас є величезний потенціал. Допоможіть нам з Марком, будь ласка”, – просить мама Марка.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

5168 7573 5589 6814 Гутник Вікторія