Про це у Facebook повідомив місцевий блогер та активіст Максим Іванищев, передає Корупція.Інфо

Популярне: Переполох у київському “Ашані”: Те що покупець знайшов у холодильнику нажахає до втрати свідомості. Кадри не для слабких

Губернатор Запоріжської області Костянтин Бриль літає на роботу й додому на літаку

«Тим хто ниє, що проїзд в громадському транспорті подорожчав, а їздити на машині на роботу дорого – приведіть в приклад Костянтина – він на роботу, і з роботи, літає літаком. У прямому сенсі – практично, щоп’ятниці він летить на вихідні додому до Києва, а до початку робочого тижня прилітає в Запоріжжя. І нехай така дрібниця, як то, що прифронтова область залишається на вихідні без керівництва, вас не бентежить – дрібниці», – зазначив він.

Крім цього Іванищев розповів, яким майном володіє губернатор.

«Адже вдома його чекає: два шикарних особняка площею 625 і 282 м.кв. в елітному селищі Пуща-Водиця, і дві квартири в Києві. А ви ниєте, що вам дорого платити комуналку за вашу двушку. Костянтин – це уособлення успіху і респектабельності – телефон “Vertu” за 255 000 гривен, ручка “Mon Blan” за 16 000 гривен, годинник “Vacheron Constantin” за 530 000», – підкреслив блогер.

Крім цього він розповів, як «звикли відпочивати» діти чиновника.

«Дітлахи його дуже люблять відпочивати за кордоном: Мальдіви, Майамі, Куршавель, на Лазурному березі у Франції, – про що, красномовно, розповідають їх фотографії в соціальних мережах. А ви ниєте, що немає грошей вивезти дітей на тиждень в Бердянськ», – сказав Іваницев.

Нагадаємо, екс-міністр оборони за часів президентства Януковича Павло Лебедєв безбідно облаштувався в окупованому Криму. Так, він побудував шикарний особняк з приватним пляжем і навіть особистою капличкою.