ФСБ Росії спеціально закидала в Україну “злодіїв в законі”. Це робили для того, щоб дестабілізувати ситуацію в державі.

Ще кілька років тому Україна була однією з найбільш привабливих місць для “злодіїв в законі”. Про це розповів глава правоохоронного комітету Верховної Ради Денис Монастирський.

За словами Монастирського, з 2014 року в Україні було “засилля криміналітету з російським корінням”. Ба більше, він переконаний, що до цього доклали руку спецслужби Кремля.

Завдяки ФСБ Росії багато “злодіїв у законі” спеціально закидалися, делегувалися до України, щоб дестабілізувати ситуацію,
– заявив Денис Монастирський.

До речі, він запевнив, що кілька років тому Україна була одним з топових місць для “злодіїв в законі”, але зараз ситуація змінилася. За інформацією політика, зараз “злодії в законі” їдуть до інших країн, скажімо популярною є Туреччина.

“Але буквально два роки тому найпопулярнішою країною Європи була Україна, куди їхали “злодії в законі”, – розповів Монастирський.

“Зараз керівникам тих служб в поліції, які займалися і продовжують займатися розробкою цього процесу (боротьбою зі “злодіями в законі”), виділена державна охорона, їх сім’ям загрожує небезпека. Реально надходить маса погроз”, – запевнив глава правоохоронного комітету Ради.

Він додав, що було “дуже важливо знешкодити саме ватажків”.