Українська телеведуча Маша Єфросиніна не тільки веселить своїх шанувальників смішними і самоіронічними відео, але й ділиться з ними мотиваційними порадами і лайфхаками, які полегшують життя. У своїй крайній публікації в Instagram ведуча розповіла про те, що її надихає і додає сил.
 
Маша зазначила, що навчилася помічати прекрасне навколо себе і бачить красу в буденних речах. Це змушує її багато посміхатися і заряджає енергією. Мотивуючий текст телеведуча супроводила знімком, на якому вона прогулюється по одній з київських вулиць. На ній пальто трендового забарвлення і оригінального крою з фіксацією на поясі. Під ним видніється смугаста кофтина, а свій образ зірка доповнила чорними вузькими брюками, черевиками-козаками з розсипом дрібних каменів, чорним кашкетом і стильними окулярами.

“Кожен день я намагаюся розгледіти красу – в перехожому, у випадковому місці, всередині співрозмовника, у вислові… Така раптово виявлена краса додає сили і змушує посміхатися”, – підписала фото Єфросиніна.

“Це величезна робота всередині себе”, “Відмінний підхід. Найчастіше у людей відбувається все навпаки”, “Ви, Машуня, молодець! Ви, значить, вмієте жити в моменті тут і зараз”, “Ми самі створюємо СВІТ, в якому живемо”, “Я завжди у всьому і у всіх шукаю красиве – це приносить мені задоволення”, “Як чудово! Я теж збираю «намистинки» прекрасного”, – написали фоловери.‡агрузка...