Машину секретаря РНБО Олександра Турчинова вчора ввечері, приблизно о пів на дев'яту, обстріляли невідомі. Сталося це нібито в центрі Києва, повідомляє сайт «Коментарі».

«У зв'язку з цим ПП президент України скликав на екстрену нараду РНБО України. Про це написав ряд українських блогерів. Проте офіційні дані представлені не були », – уточнює інтернет-видання.

Але в поліції Києва цю інформацію спростували. «Вперше від вас про таке чуємо», – заспокоїли в прес-службі поліції. А в прес-службі Олександра Турчинова відзначили, що подібне повідомлення вже поширювали в ЗМІ раніше. «Ми бачили цю інформацію кілька місяців, а то й рік, тому», – сказали в прес-службі політика.

Популярне: "Чим більше комбайнів, тим вищою буде зарплата та пенсія": Ляшко зробив нову гучну заявуПоліттехнологи кажуть, що такі новини з'являються не випадково. «Це спроба створити хаос в суспільстві. Щоб в нашій країні інформаційне середовище занурювала людей в стан стресу », – пояснив політтехнолог Сергій Биков.

Нагадаємо: в Україні почастішали випадки нападів на активістів, причому деякі з них закінчилися трагічно – вбивствами і обливанням кислотою. Примітно, що всі вони вчинені в південно-східній частині нашої країни. Нинішнє літо в Україні увійде в історію гучними справами про напади на людей з активною громадянською позицією.

Також увечері 4 серпня в столиці Венесуели Каракасі було скоєно замах на президента Ніколаса Мадуро. Інцидент стався, коли лідер країни виступав на церемонії.
 

Джерело