В Одесі сьогодні, 16 вересня, близько 17:00 до будівлі мерії на Думську площу прийшли кілька сотень людей, вимагаючи пояснень мера в зв'язку з трагічним випадком в муніципальному таборі "Вікторія", передає Корупція.Інфо.

Популярне:Оце так новина!!! Гройсман розповів, що зроблять з Саакашвілі, коли він приїде до Києва

Біля мерії зібралися батьки дітей, які перебували в таборі "Вікторія", активісти і інші. Всього вийшли близько 200 осіб.

Присутні вимагали, щоб до них вийшли мер Геннадій Труханов і його зам Зінаїда Цвірінько. Активісти просили пояснень, чому в "Вікторії" не працювала пожежна сигналізація і гідранти. Також деякі вимагали відставки мера міста.

До них вийшли представники КП "Муніципальна безпеку" і глава департаменту зворотному роботи Григорій Зубов. Григорій Зубов спробував переконати мітингувальників в тому, що ніхто з попередників Труханового не робив для міста більше, однак його відразу ж освистали і облили водою. Не дочекавшись Геннадія Труханова, громадські працівники почали штурм будівлі. Вони спробували вибити двері і піднесли до мерії шини.

На даний момент штурм закінчився невдачею, однак облога будівлі триває. Мітингувальники спорудили меморіал біля мерії і поклали квіти та іграшки.
Як розповів заступник начальника облполіціі Сергій Махотін, на даний момент затримані директор табору і його заступник. При цьому на місці тривають слідчі дії.

За словами Сергія Махотіна, поліцейські оглядають паркову зону.