В українській столиці за класичною схемою шахраї провернули підле масове пограбування. Так, фанатів групи Imagine Dragons не пустили на концерт через "фальшиві" квитки. Копи прийняли вже більше сотні заяв.

Українські журналісти з посиланням на джерела в МВС повідомляють, що більше 50 шанувальників групи Imagine Dragons не змогли потрапити на концерт через шахрайство з "чорними" квитками. Серед заявників фігурували суми 2600 і 3000 грн, викладених за фальшивку замість квитків.

Популярне: По-королівськи! Марина Порошенко з доньками вразили неймовірними вишиванками (Фото)

У поліції повідомили, що реалізацію фальшивок налагодили як через інтернет-сайти так і з рук в районі НСК "Олімпійський", де проходив концерт.

Масове виявлення фальшивок сталося під час проходження контролю на вході до стадіону. Люди почали скандалити і прориватися в кризовий центр НСК, підозрюючи у співучасті в афері організаторів концерту. Всього за попередніми підрахунками Нацполіції із заявами про шахрайство під час продажу підроблених квитків звернувся 101 потерпілий.

Заяви продовжують надходити від тих хто не встиг вчора звернутися. За фактом шахрайства поліція розслідує кримінальне виробництво за ст. 190 КК України.