Учора опівдні в парку відпочинку житлового масиву Виноградар сталась масова бійка, що закінчилась стріляниною та не на жарт злякала десятки киян, що святкували Великдень у лісопарку. Як розповіли очевидці події, конфлікт виник на побутовому рівні. Причиною бійки став звичайний футбольний м'яч, який влучив у дитячий візок з дитиною однієї з компаній, яка відпочивала у лісі. В результаті події постраждали кілька цивільних осіб та працівник МВС.

"Ми відпочивали неподалік, – розповідає потерпілий Денис, 36 років, що випадково став жертвою побиття. Чоловіка за його словами били ногами люди кавказької зовнішності. У нього кривава гематома на шиї, вибитий зуб та підозра на ушкодження ребра. Ці люди, що відпочивали під дерев'яним навісом грали у футбол, зайнявши увесь майданчик. Буцали доволі сильно. Мяч потрапив у дитячий візок один раз, а потім ще двічі. Власниця візку, в якому спала трьохмісячна дитина,  зробила зауваження. Коли мяч влучив удруге – пішов уже словесний конфлікт, але ніби розійшлися. Коли втретє попали прямо у візок та дитину, почалась масова бійка, а маму дитини вдарили так, що одразу виступив синяк на обличчі. Я зробив зауваження: хлопці зкучкуйтесь і грайте так, щоб нікому не заважати. До мене підбіг молодий кавказець з борідкою "Иди сюда, я тебе расскажу". Хотів ударити, але промахнувся. Підбігає другий, я встиг ухилитися. Уже коли підбігли четверо я впав біля дерев і вони почали бити мене ногами"

До відділку забрали двох чоловіків – Хасана і Расіма розповіла подруга затриманих 21-річна Альона Остренко, що відпочивала у компанії кавказців. Сама дівчина стверджує, що ні в чому не винна і навіть погрожувала, що їй нічого не буде, бо її батько – генерал міліції у відставці. 50-річний Остренко Анатолій Федорович – директор недержавної служби охорони "Гепард". Проживає на Виноградарі у Києві.

"Я ні вчому не винна. Ми вчетверо грали у футбол з хлопцями, – розповідає Альона. Звідки я знала куди полетить м'яч. Вийшло так, що м'яч потрапив у колесо візка. Я вибачилась. Ця п'яна мама дитини підбігає до мене: "Ах ти ж с@ка, шлюха" і почала бити мене кулаками й тягати за волосся. Я закрилася руками і просила вибачення" – зазначає дівчина. В той же час інші люди стверджують, що саме Альона вела себе агресивно і вживала нецензурні слова на адресу присутніх.

Як тільки виникла бійка, кияни викликали наряд міліції. На місце події прибули двоє провохоронців. Що було далі – покази свідків плутаються. Для того, щоб утихомирити хуліганів, один з провоохоронців здійснив попереджувальний постріл вгору з табельної зброї. В результаті молодому лейтенанту вибили щелепу, у другого міліціонера намагались відібрати автомат. Згодом за повторним викликом прибув ще один наряд міліції та слідча група.

За попередніми даними в результаті бійки затримано мінімум двох підозрюваних. Постраждалі, в тому числі жінка років 30-ти, мама дитини та візочка через який стався конфлікт, з місця події зникли ще до прибуття міліції. На місці пригоди оперативники вилучили гільзу. За попередньою інформацією постріл був здійснений з табельної зброї постраждалого міліціонера. Наразі ведеться слідство.