російські загарбники переправляють на лівий берег Дніпра свої родини, документацію, пенсійний фонд і банківські установи, прикриваючись мирним населенням

Про це повідомила керівник Об’єднаного координаційного прес-центру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк в ефірі інформаційного телемарафону.

“Вони (окупанти) намагаються, створивши альтернативну переправу вздовж Антонівського мосту і прикриваючись мирним населенням, вивозити те, що їм дуже дороге до серця: родини, документацію, пенсійний фонд, банківські окупаційні установи”, – розповіла вона.

До того ж, Гуменюк зазначила, що окупаційній владі боязко, вони нажахані і розуміють, що просування Збройних сил неминуче, і наша потужність дуже тисне на окупантів.

“Вони намагаються перебратися на лівий берег, де думають, що їм буде спокійніше, але для того, щоб створити там більш щільне населення, вони тягнуть і мирне населення…”, – додала вона.

Нагадаємо: напередодні боїв за Херсон колаборант Володимир Сальдо повідомив про намір вивезти на лівобережжя Херсонщини та до Росії близько 60 тис. осіб.

У той же час командувач угрупування російських військ в Україні Суровікін заявив, що “є ймовірність ухвалення важких рішень” щодо Херсона. Що це означає, поки невідомо.

Водночас голова Миколаївської ОВА Віталій Кім заявив, що окупанти готуються обстрілювати окупований ними Херсон.